Jdi na obsah Jdi na menu
 

TJ ZKZ Horní Bříza - TJ Plzeň Litice 1:4 ...

30. 11. 2008
Trápení pokračuje – dnes s Liticemi
 
     Poslední listopadový den jsme jako tradičně od 11.00 hodin přivítali na našem hřišti věčného rivala z Litic. Hosté přijeli s nabitou sestavou, a to v čele s hráčem č. 99 – Pavlem Štulcem, který v současné době vypomáhá i extraligové Škodovce a co jsem měl osobně možnost vidět, gólově velmi úspěšně.
     Zápas probíhal za perfektní kulisy domácích fanoušků, kteří naše hráče povzbuzovali, a to pomocí bubnu a klaksonů, ale musím říci, že nás to bohužel nenastartovalo k lepším výkonům. Naše hra v první třetině nebyla vůbec nebezpečná, byť jsme odolávali tlaku soupeře, ale jen do 9. minuty, kdy se poprvé trefil hráč hostů Leoš Rada 0 : 1. Ve 15. minutě jsme dostali šanci hrát přesilovou hru, ale místo domácích dostali šanci ke zvýšení svého náskoku hosté, kdy po samostatné akci a přesně umístěnou střelou po zemi zvyšoval v oslabení opět litický Aleš Rada – 0:2.
     Ve druhé třetině byla opětovně znatelná převaha hostů, ale občas jsme se již osmělili i my, ale ke vstřelení gólu to nevedlo. Byli to však opětovně hosté, kteří kontrolovali svoji hru, a to ve 21. minutě – Petr Vočadlo 0:3 a ve 29. minutě – Miloš Basl 0:4.
     Ve 3. třetině jsme stáhli naší hru na dvě lajny a ve 35. minutě jsme se už konečně dočkali i my gólu, a to z hokejky Radka „Dědy“ Kabáta – 1:4, který tečoval střelu Martina Linky. K naší smůle to však již bylo vše. Závěrem musíme opět konstatovat, že se na vstřelení branky „strašně“ nadřeme a zvláště v domácím prostředí nám to v poslední době nelepí, jak bychom potřebovali. Řadu gólových šancí neproměníme a když si už nějaké šance vytvoříme, tak je hned v úvodu raději „zazdíme.“
     Poslední mistrovský zápas jedeme sehrát příští neděli dne 7.12.2008 od 11.30 hodin do Mostu, kde budeme hrát proti Kapitánům z Jirkova. Pevně věřím, že přivezeme 3 body, neboť hala v Mostu, nám sedí a zakončíme tuto část sezóny vítězně.
 
TJ ZKZ Horní Bříza – TJ Plzeň – Litice 1:4 (0:2, 0:2, 1:0) střely na branku 28:38
 
Sestava : Daněk
 
Kydlíček – Záhrubský

 

Sýkora – Liška

 
Kabát Radek – Pádlo – Linka

 

Kabát Milan – Štumbi – Procházka Vít

Zaňka – Dolejš – Picek (Peleška)

autor: Zdeněk Procházka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hudba z Marsu.....

(Martin Linka "15", 4. 12. 2008 22:03)

to sou rozhovory h......Lepší napsat jaký byl trénink než nenapsat nic!Ty stránky jsou fakt mrtví. Správce by je měl oživit. Třeba nahotinama.;-)pa
A k tréninkům?
Tak jako každoročně, začátek sezóny jsou tréninky vždy hojně navštěvovány, ale s blížícím se koncem sézony návštěvnost upadá?Čím to je? Já třeba osobně každej den makám od 6ti a vracím se v 18:00, po té véča a práce na počítači. Takže nic moc. Ke konci roku je prostě moc práce. Ale můžu říct, že podobná tréninková morálka je i na fotbale na Sulkově.:-(

Trenink

(Petr, 4. 12. 2008 11:06)

To bylo psaný čistě ze srandy jak Víťa psal o tom že chodí na každej trénink a zrovna včera nebyl.V tom nebylo nic proti tobě ale koukej se uzdravit do neděle ;)

trenink

(wabi, 4. 12. 2008 9:36)

myslím, že stránky nejsou od toho, aby jsme si tady psali o tom, jaký byl trénink, ale budiž. Zrovna můj přístup k trénikům si myslím, že je jeden z nejvyšších v týmu,pořád se stačí podívat kolikrát jsem byl na tréninku já a kolikrát ty že...ale jak říkam o tom to tu neni PS: u doktora jsem nebyl, lepší se to, avšak problém je to celkem velkeja nepříjemnej...

Trenink

(Petr, 3. 12. 2008 22:17)

Dnešní účast byla mizerná.Někteří jedinci (Víťa) by měli zlepšit přístup a začít chodit na tréninky :D :D
PS: Doufám, že to aspoň u doktora dobře dopadlo ;)

re: Víťa

(Petr, 3. 12. 2008 8:32)

Má recht chlapec.Možná by se měli spojit treninky A a B ale trenéry radši držet dál od sebe

re: víta

(wabi, 1. 12. 2008 20:41)

Rozumný člověk musí souhlasit s Víťou...

Trápení? - kde vidím příčinu

(Víťa, 1. 12. 2008 9:50)

K tomu musím říct jen to, že naše výkony jsou přímo úměrné naší přípravě a přístupu. Od hádajících se trenérů A a B až k rekordně nízké účasti na trénincích. Začali jsme hrát vyšší soutěž a založili Béčko. Místo spolupráce a zlepšování výkonů tu vznikají spory a nechodíme na tréninky. Od začátku sezóny jsem byl na každém tréninku a tak mám dobrý přehled o účasti hráčů. Pokuty za neúčast nepomohly a dodnes nejsou vybrány. Nejsem zastáncem někoho nutit pod pohrůžkou sankcí, ale apeluju na zodpovědnost a rozum všech hráčů. Je to kolektivní sport a bez kolektivní snahy to nepůjde! Pokud to někdo nechápe, tak měl hrát šachy, kde záleží jen na něm, jak to dopadne. Je jasné, že někdo někdy nemůže, ale u nás to vypadá, že nemůže většinou většina. Mějte se a ve středu čest.
Zdary Víťa