Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jarní část sezóny jsme nezačali optimálně...

15. 2. 2009

Po zimní přestávce jsme opět mohli vyběhnout na hřiště k ligovému zápasu a soupeřem nám byli hráči Děčína...

Ještě v šatně nás zasáhla nešťastná zpráva o tom, že jeden z našich fanoušků a kamarád zemřel. Jeho památku jsme uctili minutou ticha...k zápasu.

Začali jsme aktivně a soupeře čítajícího 8 hráčů jsme převážně drželi v jejich obranné třetině. Přesto Děčín několikrát zahrozil ve vyložených šancí, které díky štěstí a našemu brankáři, změnu ve skóré nepřinesly. První třetina poklidně skončila 0:0.

Do úvodu další třetiny jsme se vrhli s úsilím jít do vedení, což díky Víťovi, který vyzval ke skórování Milana a ten napodruhé hostujícího brankáře propálil...čas 16:27, stav 1:0. Ovšem následně jsme hráli oslabení, které jsme po většinu času odehráli s přehledem, ale Děčín stejně přesilovku využil po tečované střele z vrcholu kruhů...19:18, 1:1. V pěti jsme dlouho nepobyli a opět hráli ve čtyřech a zas inkovovali, tentokrát po dorážce...21:57, 1:2. To nás neodradilo a my se snažili vyrovnat. K tomu nám chybělo tlačit se více do zakončení...Po dvou třetinách 1:2.

Body byly stále nadosah a vše bylo otevřené, ale po minutě třetí třetiny jsme inkasovali smolný gól, po závaru před naší brankou si míč do vlastní sítě srazil Honza Kabát (bohužel, my takový gól nedáme nikdy...). 1:3. Pak se hra trochu vyrovnala. Opticky jsme byly stále aktivní, ale čím dál více jsme propadali v obraně. O slovo se přihlásil v čase 38:23 Martin Linka, který svým důrazem vybojoval naději na body...2:3. Ale soupeř dokázal opět zvýšit své vedení...po čistě prohrané bully u nás v pásmu se mohli radovat po čtvrté...čas 40:58, 2:4. My museli hru otevřít, nezbývalo než doufat, že nám tam něco spadne, ale spadlo to opět do naší sítě...Po jedné z mnoha přečíslení Děčín zvýšil na konečných 2:5...

Přístě zkusíme urvat nějaký ten bod v Ústí nad Labem, což by měl bý papírově vyrovnaný soupeř...uvidíme. Děkujem FANS za podporu. Asi nebylo optimální stát v tom mrazu a sledovat naší prohru...ale díky...

KONEČNÝ VÝSLEDEK: TJ ZKZ Horní Bříza - HBC Bazzy Děčín 2:5 (0:0, 1:2, 1:3), střely 32:41

SESTAVA

Jurina - Linka - Kabát R.

Štumbauer - Procházka - Kabát M.

Dolejš - Zaňka - Smola (Hranáč)

 

Hrdina - Kydlíček

Sýkora - Kabát J.

Záhrubský - Krch

 

Daněk

 

autor článku: Aleš Daněk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář