Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tříbodový vstup do soutěže ...

27. 9. 2008

14.9.2008

Neděle, pochmůrné ranko, okolo 10té hodiny, těžko se scházící tým ,po hlasitém výkřiku vedoucího, zlehka obsazujeme přistavený busíček, oděný do týmových barev. Odbyla 10tá a výprava vyráží na první výjezd na proslulý a všemi oblíbený sever... Aaaa Louny sou tady, náš dnešní sok, máme poměrně dosti časíku, tak vyrážíme do místní restauračky na vydatný obídek. Šup šup jdeme, oblíkati se a jdeme na něěěěěěě. První spatření místního hřiště, poznatky sou dosti nedůvěřivé, víme o čem mluvíme, i v samotném utkání se to promítlo.. Protažení, rozcvičení,  taktická příprava a hurááá na to.

Na úvodní buly kříží svoji hůl s protihráčem natěšený a odhodlaný Harry. Buly prohrává a hraje se. První minuty sou dosti rozpačité z naší strany, téměř vše se odehrává v našem obranném pásmu, rozkůkáváme se, ovšem sůpeř se do žádné vyložené situace nedostane a jemné projektyly kryje chladný Aleš.. Připisujeme si první střelu a již také nakůknene na protější stranu hřiště, paráda, ovšem ne na dlouho. Čtvrtá minuta a je na světě i první trest, postiženým je bohužel Marcel. S klidnem přežíváme následné minuty. A stáváme se zdatnějším protivníkem. Pomalinku končící třetina, pro diváky chudá na vzrušující akce a góly.

Chvilka odpočinku a bojujeme dále.

Druhá třetina probíhá ve stejných kolejích ako ta prvá, s tím, že již i my přispíváme k ohorožení domáci branky, i díky početným vyloučením domácích Loun. Půlka utkání za námi a na světelné tabuli stále a stále fotbalových 0/0. Ovšem ne již na dlouho, vysoký míček  náš obránce nezkrotí a lounský hráč propaluje Aleše. - 1/0 pro domácí. Tento výsledek se opět se nemění dokonce druhé části, i přes pár zavarů na obou stranách.

Bohužel i přes již větší útočnou aktivitu stav pořád stejný a stejný. Soupeř se snaží své vedení navýšit, není tomu tak, vše lápí náš brankář nosící dres č. 69. Hra se přelévá ze strany na stranu. Naše ataky sou každou chvílí nebezpečnější, bohužel čas ubývá a utkaní se blíží ke svému cíli. 42.minuta - A je to tady, dočkali sme se, síť se vlní i za domácím golmanem, z pravého mezikruží ho překonává po svižné střele zápěstím Pádlo. - 1/1 vyrovnáno. Domácí značně zaskočeni a znechuceni faulují. Bříza drží míček na holi, v poklidu rozehrává, zřejmě spokojeni s remízou. Následně založí první útok hostí kombinaci, která k překvapení všech končí překrásnou akcí v kleci domácích, autor branky Harry. - 1/2 hosté 44.minuta. Louny se následně v poslední minutě snaží o vyrovnání, odvolávájí golmana, neúspěšně, do prázdné klece upravuje na 1/3 pro hosty z otočky Štumby. Dobíhají poslední sekundy utkání a zatichlé a zaskočené Louny zaplavují vítězné pokřiky západočechů.

Hotovo, první a velmi vydatné překvapení ligy je na světě a hned v prvním kole 2. Národní ligy.

Vedoucí týmu děkují hráčům za kolektivní výkon, ne třeba tedy vystihovati jednotlivce. Následně hráči skládají hold své mini skupince fanoušků.

HOŠI DĚKUJEM a hlavně jen tak dál !!!

autor: Lukáš Markvart (pádlo)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Málem na nás zapomněl

(Venca, 16. 10. 2008 9:48)

Tak to tady sonduju a vidím, že jediná zmínka o fanoušcích se vešla do jedné holé věty...... a to jsme se tam táhli až ze Šumavy, polepši se trochu Pádlo jinak dobrý.

Slušná slohovka

(Martin Linka, 29. 9. 2008 21:36)

Tak přemýšlím, jestli si hrál a nebo psal minutu po minutě.........ty novináři ;-)