Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dvouzápasový víkend jsme začali výhrou...

4. 4. 2009

Po smloné prohře v Lounech nás čekal zápas s Kapitánem Jirkov a my jsme v dost oslabené sestavě chtěli konečně urvat výhru...Navíc před domácím publikem.

Než jsme se v první třetině stačili rozkoukat, tak už jsme málem prohrávali, ovšem po střele a následné dvojité dorážce byl míček za brankovou čáru dopraven nohou. To nás trochu probudilo, ale úvodní minuty patřili soupeři. Škoda byla, že jsme v páté minutě nevyužili přesilovku a vlastně po jejím skončení jsme dostali branku. Prohráli jsme bully v našem obranném pásmu a sám hráč na vhazování dobře vystřelil, míček mi propadl mezi lapačkou a tělem a dorážející hráč ho v klidu dopravil do branky...0:1. Snažili jsme se brzo vyrovnat, ale dobrou šanci mladík Vojta Krejsa nevyužil. Pak nám chyběl trochu důraz do branky a i to štěstíčko...

Hned v začátku druhé třetiny jsme hráli přesilovku, tu jsme opět nevyužili a následně ani soupeř svou. Dost se přerušovalo a za další minutu a půl jsme hráli 5 na 3...Po trochu křečovitém začátku jsme nakonec gól vstřelili, kdy se opět prosadil Harry 1:1. Za další minutu na modré napřáhl Míra Krch a svou dělovkou nás poslal do vedení 2:1. Pak jsme dobře ubránili přesilovku a po pár závarech před naší brankou byl opět konec třetiny...

Třetí část jsme začali aktivně...Věděli jsme, že hrát se musí snažit soupeř, který se tlačil od koncovky, ale spolupráce s obranou fungovala výborně. Začalo se dost vylučovat. My jsme měli dost šancí jít do dvoubankového vedení, ale Honzovo střela skončila na břevně a Víťovo brejk zastavil hostující brankář...Dost jsme si zkomplikovali koncovku zápasu, kdy jsme prakticky od 35 minuty až do konce hráli v oslabení. Jirkov hrál přesilovky celkem dobře, ale nedokázali se dostat víc do koncovky, navíc často nám pomáhali zaváháním na modré čáře a při rozehrávce...Všechno jsme nakonec přestáli a konečně se mohli doma radovat z plné výhry...2:1.

Velmi cenná výhra zvlášť v sestavě, ve které jsme hráli...Zítra nás čeká Pento Most C na svém domácím hřišti...Vybojovat tři body by bylo parádní, tak uvidíme...Dnes si zaslouží pochvalu celé mužstvo a také diváci (naše béčko...).

KONEČNÝ VÝSLEDEK: TJ ZKZ Horní Bříza - HBC Kapitán Jirkov 2:1 (0:1, 2:0, 0:0). střely 24:22

naše branky: 26 PP- Kabát R. (Jurina, Kydlíček), 27- Krch

 

SESTAVA

Jurina - Kabát R. - Záhrubský

Procházka  - Mildorf - Smola

Liška - Krejsa - Dolejš

 

Hrdina - Kydlíček

Kabát J. - Krch

 

Daněk

 

autor článku: Aleš Daněk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář