Jdi na obsah Jdi na menu
 

Z Mostu se sedmibrankovým přídělem...

7. 4. 2009
Reakce Víťi Procházky:
Po sobotní výhře nad Jirkovem jsem plný optimismu vyrazil v neděli ráno na Hokejku. Myslel jsem si, že nás sobotní úspěch nabudí k dobrým výkonům a my přivezeme tři body i z Mostu. Bohužel už obsazenost autobusu při odjezdu mi trochu toho nadšení vzala, ale stále jsem věřil v úspěch. Opak byl pravdou a výsledkově to byl jeden z nejhorších zápasů.
Všichni jsme věděli, že nejlepší mostecký střelec je Belanec a že ho musíme dobře pokrýt. Daný úkol jsme nesplnili a po první třetině jsme prohrávali 2:0, kdy oba góly dal právě Belanec osamocený mezi kruhy! I my jsme si vytvořili řadu příležitostí ke skórování ať už v samostatných únicích nebo při střelách od modré, ale naše produktivita je strašně nízká. Skoro mi připadá, že tolik šancí co máme my si žádný jiný tým nevytvoří, ale prostě umí zakončit. S přibývajícím časem ubývaly naše síly a soupeř se tak často dostával do přečíslení, které prostě dokázal vždy využít. Podle zápisu byl počet střel na bránu vyrovnaný, ale výsledek byl jednoznačně potupný. Most – Horní Bříza 7:0.

Je třeba se z tohoto debaklu rychle oklepat a zabojovat v dalších zápasech dokud je ještě čas. Čekají nás ještě čtyři zápasy nadstavbové části a dobře víme, že se dá vyhrát s každým z našich soupeřů a s některými by to měla být i povinnost. Jen je třeba aby chtěli vyhrát všichni – zdůrazňuji VŠICHNI!!! Pojďte si pěkně zahrát a snad i vyhrát ať to nejsou naše poslední letošní zápasy.

 

Reakce Aleše Daňka:

V tomto zápase jsme měli hrát o postupovou příčku, ale co se dělo na hřišti...U většiny týmů to je tak, že když už začíná o něco jít, tak se do toho všichni obují a také, že hráči, kteří tak často nechodili...začnou. U nás je to tak, že sezónu jsme začali s 16 hráči na střídačce a nyní, když "hrajeme" o play off, nás jede na zápas 10. Pro mě nepochopitelné. Někdo říká, že v tolika lidech byl dvojzápas moc. Já si myslím, že se to dalo uhrát v klidu. Most byl jasně k poražení. My vlastně od půlky zápasu už jen dohrávali. Mrzí mě jen to, že někteří hráči tomu opravdu dávají hodně (Víťa, Harry, Roman...) a zabytek týmu mi připadá, že se naprosto smiřuje s průměrem. Motivace by měla být pro všechny stejná...hrát co nejlépe a kdo ví...třeba postoupit do první ligy...Tady to ale spíš vypadá, že někdo dostane do ruky hokejku a jde si jentak pinknout...Prostě ano, jsme kamarádi, ale ve sportu by to mělo jít stranou. Buď je někdo pro tým přínos a bude hrát , nebo ať si jde jen tak hrát za béčko...Radši hrát zbytek sezóny v 10ti lidech, kteří na hřišti odvedou maximum, než s 16ti, z kterých polovina nechce...Snad nás tenhle mostecký výlet trochu probral...

 

KONEČNÝ VÝSLEDEK: HBC PENTO Most C - TJ ZKZ Horní Bříza 7:0 (2:0, 2:0, 3:0). střely 22:21

 

SESTAVA

Procházka - Smola - Kabát R.

Krejsa - Mildorf - Kabát M.

 

Hrdina - Krch

Liška - Kabát J.

 

Daněk

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář