Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nedělní prohra v Ústí a následná výhra s Louny ...

13. 4. 2009

Máme zde shrnutí, které nás provede dějem nedělní porážky 5:3 s Ústím nad Labem a dnešní (pondělní) výhrou s Louny 3:1.

DDM ÚSTÍ NAD LABEM - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA

Zápas se pro nás možná rozhodl již v autobusu, který jsem zaplnili tak z poloviny...Přesto jsme chtěli urvat výhru. Před zápasem jsme si řekli, že budeme důrazní a budeme přistupovat k domácím útočníkům, ale již v 10 vteřině tu byl brejk domácích a 100% šance...Bohužel ve zbytku první třetiny jsme totálně propadli a ve velkém vedru jsme nestíhali s Ústím běhat. Přes všechno jsme šli do vedení my, když se  konečně prosadil Víťa 0:1. Ovšem naše hra zůstávala stejná a soupeř po dvou minutách vyrovnal 1:1. Počet šancí domácích stoupal a dvěma góly v rozmezí půl minuty strhli vedení na svou stranu a následoval i třetí trest 3:1.

Od druhé třetiny se hra vyrovnala. Ústí mohlo hrát v klidu a tak nás nechali trochu se dostat do tempa. Avšak následně se po opakované dorážce dostali již do tříbrankového vedení a my se mohli bát o výprask...Do hry nás ještě dostala využitá přesilovka, kdy se ranou od modré prosadil tradiční střelec Harry 4:2.

Ve třetí třetině jsme ještě zabrali a dokázali snížit na 4:3, kdy si domácí neštastně srazili míček do vlastní síťě...Ale následovně jsme se zbytečně připravili o šanci na vyrovnání...kdy jsme prakticky od 35 minuty dohrávali ve čtyrech...Navíc po pětiminutovém trestu pro Míru Krcha ve 40 minutě a v 41 minutě Harryho ve třech...Trest přišel 3 minuty před koncem 5:3.

Opět se dalo vyhrát...i v tomto počtu. Bohužel to byla naše nedisciplovanost, ale i tak jsme mohli být rádi, že to skončilo o dvě branky...Škoda i našich neproměněných šancí...

KONEČNÝ VÝSLEDEK: DDM Ústí nad Labem - TJ ZKZ Horní Bříza 5:3 (3:1, 1:1, 1:1), střely 33:24

naše branky: 6- Procházka (Kabát R., Krch), 24PP- Kabát R. (Procházka), 34PP- Liška (Dolejš)

SESTAVA

Procházka - Kabát R. - Picek

Liška - Krejsa - Dolejš

 

Záhrubský - Hrdina

Sýkora - Krch

 

Daněk

 

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - SHK SEKO LOUNY

Po nedělní porážce v Ústí nás čekal momentálně nejlepší tým naší skupiny Louny. Poslední výsledky nasvědčovali, že hrají ve velké pohodě (v posledních 2 zápasech vstřelili 18 gólů). Přesto jsme šli do zápasu (jako vždy) vyhrát.

První třetina začala z naší strany celkem zakřiknutě a soupeř měl brzy šance jít do vedení. Navíc jsme šli hned ve 2 minutě do čtyrech. Louny se ale nechali také vyloučit a po uplynutí trestu jsme měli možnost hrát 4 minutovou přesilovku 5 na 4...Tu jsme ale absolutně nezvládli. Naštěstí hosté své šance zahazovali a tak zatím branka nepadla.

Druhá třetina byla z naší strany mnohem lepší. Více jsme dokázali kontrolovat hru. Toho jsme dokázali naplno využít ve 20 minutě, kdy se po závaru před brankou nejlépe zorientoval Petr Picek. Dvě minuty na to se po hezké souhře trefil i Milan Kabát 2:0. Přesto náš tlak byli střelecky aktivnější hosté. Ovšem až na jednu tyčku vážněji nedokázali zahrozit.

Do třetí třetiny jsme tedy šli s dvoubrankovým náskokem, který ovšem výhru nezaručoval. Ovšem po 13 vteřinách jsme již vedli o tři branky, kdy na konci přímočaré akce stál Víťa Procházka 3:0. Třetinu jsme hráli v klidu a Louny se do větších šancí často nedostávali, a když už, tak měli smůlu v koncovce, kterou máme často spíše my...Zápas jsme v klidu mohli dohrát až do konce, ale opět tu bylo zbytečné vyloučení...kdy 4 minutový trest dostal Honza Kabát...Minutu před koncem se Louny dočkali čestného gólu a já opět potvrdil, že nula není nic pro mě (spíše to byla ale Alešovo Jurinovo chyba, který mi před onou brankou řekl, že budu mít nulu...O TOM SE NEMLUVÍ )

Takže parádní zápas...parádní výhra 3:1. Jen nás musí mrzet, že týmy, kterým by jsme měli body brát, tak jim je dáváme ( Most, Ústí) a tým, na který v tabulce již nedosáhneme, porazíme...Příští týden nás čeká Jirkov a Most...Musíme oba zápasy vyhrát, aby jsme měli šanci na postup. Když budeme v této sestavě, je to reálné...

Obrovské díky patří našim fanouškům, protože to byla parádní atmosféra hodna extraligy...Takže díky za celý tým...

KONEČNÝ VÝSLEDEK: TJ ZKZ Horní Bříza - SHK Seko Louny 3:1 (0:0, 2:0, 1:1), střely 23:36

naše branky: 20- Picek (Krejsa, Linka), 22- Kabát M. (Jurina, Linka), 31- Procházka (Jurina, Hrdina)

SESTAVA

Jurina - Kabát R. - Procházka

Kabát M. - Linka - Picek

Dolejš - Krejsa - Liška

 

Kydlíček - Hrdina

Záhrubský - Krch

Sýkora - Kabát J.

 

Daněk

 

autor článku: Aleš Daněk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

a jééjéé

(Martin Linka "80", 15. 4. 2009 21:04)

tak za prvé hráli sme s Kabitem centry, a měninili sme se obstřídání, takže jsem hrál i v první brázdě.Aha?A za druhé.....to si nechám pro sebe. :-P

milý Martine...

(Alešek, 14. 4. 2009 22:46)

ano ve třetí jsi byl, ale po zranění Lišáka jsi hrál ve druhý ne? Takže jsem zvažoval, jak to napsat...nakonec jsem se rozhodl takto...myslím, že se svět nezboří...Jinak...návrat...vidět jsi moc nebyl...:D

čest-nečest

(Martin Linka "80", 14. 4. 2009 22:11)

Jó a nic jsem si nepřečetl o velkém návratu....no tééda to je něco! :-(

pětky nesedí

(Martin Linka "80", 14. 4. 2009 22:09)

Milý spisovateli, hrál jsem ve třetí brázdě né ve druhé....... :-(