Jdi na obsah Jdi na menu
 

První domácí zapas = První výhra sezóny ...

21. 9. 2009

Po nevydařeném vstupu do sezóny ve varech jsme mohli na domácím hřišti vyzkoušet svou sílu proti Ústí nad Labem. S varským CSKA to byl víceméně vyrovnaný zápas a tak jsme Ústí měli papírově přehrát...Nakonec se tak stalo a za velké podpory našich FANS jsme DDM přehráli suveréně 7:2. V utkání se nejvíce představil kapitán Víťa Procházka, který si připsal 6 bodů za 1 gól a 5 nahrávek. První domácí zápas se také povedl posile Honzovi Votavovi, ten se ukázal domácím fanouškům dvěma góly a přidal tři asistence...

Reakce k zápasu:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): "První letošní zápas na domácím hřišti se nám docela povedl. Nejlepší byla druhá třetina, kdy jsme viděli několik krásných gólů, ale jak to již bývá opět nám nevycházejí závěry třetin, kdy jsme obdrželi vyrovnávací gól v 1. třetině na 1:1 a ve 3. třetině jsme dokonce obdrželi gól při přesilovce. Celkově je vidět herní zlepšení po příchodu posil, ale opět jsme několikrát vyhořeli  v obranné fázi. Proto máme opět co zlepšovat. Myslím, že výkonnost půjde nahoru. Jinak kulisa ze strany domácích FANS - výborná."

Aleš Daněk: " Po zápase v Karlových Varech jsem chtěli určitě vyhrát. I když Ústí v prvním zápase jen těsně prohrálo, pořád jsem si byl skoro jistý, že by jsme měli v klidu vyhrát. Po první třetině jsme byli sice jasně lepší, ale trápila nás koncovka a navíc celkem smolně jsme inkasovali. Celkem paradoxně nás nastartovalo vyloučení pádla na 10 min. Začali jsme být suveréní. Skóre naprosto odpovídá průběhu zápasu. Skvělí byli naši (Romanovi)  fanoušci...Jsou naše chlouba...V Mostě nechodí nikdo a na nás je "vyprodáno". Je to paráda..."

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - DDM ÚSTÍ NAD LABEM 7:2 (1:1, 4:0, 2:1) střely 44:15 branky: 9. Markvart (Votava, Procházka), 18. Votava (Zacharda, Procházka), 20. Procházka (Votava, Zacharda), 22. Lang F. (Procházka, Kydlíček), 29. PP Krch (Kabát R.), 33. Votava (Procházka), 41. Markvart (Procházka, Votava)

 

SESTAVA

VOTAVA - PROCHÁZKA - MARKVART

SMOLA  - LINKA - KABÁT R.

LIŠKA - MILDORF - ŠTUMBAUER

LANG F., KREJSA

 

KYDLÍČEK - ZACHARDA

 KABÁT J. - KRCH

SÝKORA - KABÁT M.

 

DANĚK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ehm....??

(80M.L., 21. 9. 2009 20:39)

Co ta sestava? v druhé brázdě hrál přeci Roman.
Aleši myslím, že místo maturáku by si se měl víc věnovat hokejbalu. :-P