Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hokejbalové odpoledne s mistry světa

25. 9. 2009
Hokejbálek s mistry světa
 

Ve čtvrtek 24. září se uskutečnila v Horní Bříze na hokejbalovém hřišti akce s názvem „Hokejbálek s mistry světa“. Akce byla pro děti školního věku a přijeli se na ni ukázat dva hráči českého reprezentačního týmu, brankář Petr Šulan a útočník Ondra Kejř, kteří na letošním Mistrovství světa v Plzni získali zlaté medaile.

Po úvodním představení si kluci rozdělili děti na dvě skupiny a předvedli několik jednoduchých cvičení. Děti se pod vedením mistrů světa hodně snažily a hltaly každou jejich radu. Po cvičeních přišla na řadu dlouhá autogramiáda a focení. Petr s Ondrou se podepisovali na všechno, co bylo po ruce. Nejen na hokejbalové kartičky, ale i na hokejky, rukavice, helmy a čepice.

Když skončilo podepisování a focení, měli jsme pro děti připravené soutěže o různé sladkosti. Na hřišti bylo celkem 5 stanovišť a to slalomová dráha, překážková dráha, nájezd na gólmana, střelba na přesnost a člunkový běh. Po splnění všech úkolů si děti mohly vybrat sladkosti podle libosti.

Celou akci, která trvala asi dvě hodiny, doprovázela muzika a pro 25 dětí a asi 60 diváků, převážně z řad rodičů, to bylo myslím příjemné odpoledne. Věřím, že děti budou mít na co vzpomínat a budou se snažit dosáhnout podobných úspěchů v hokejbalu jako třeba Petr a Ondra.

Vít Procházka

TJ ZKZ Horní Bříza
oddíl hokejbal
 
Všechny fotografie z této akce budou v příštím týdnu umístěny na našich stránkách www.zkzhornibriza.estranky.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář