Jdi na obsah Jdi na menu
 

Po nadějném úvodu vezeme jen 2 body z Mostu ...

27. 9. 2009

Po první domácí výhře nás čekal zápas třetího kola s Pentem Most C. Ten letos ještě nebodoval a tak se čekala výhra. Průběh zápasu tomu nasvědčoval jen první třetinu. Nakonec domů veze tým Horní Břízy 2 body...Reakce k zápasu jsou následující:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): 

"Dnes jsme jeli do Mostu v pozměněné sestavě, neboť chyběli někteří hráči ze základní sestavy. Přesto jsme měli k dispozici tři plné pětky a dva náhradníky. Z pohledu domácích, kteří měli jen pětky dvě. Zápas se z počátku vyvíjel dosti zajímavě, kdy nás domácí přehrávali svojí rychlostí, ale nám se podařilo do osmé minuty vést 3:0, což jsme ani sami nečekali. Ve zbývající době zápasu, jsme již jen bránili a nedokázali jsme nic vymyslet. Jediné, co jsme měli byla snaha, ale i ta bohužel zůstala na lavičce.V závěrečných minutách se nám však podařilo ubránit alespoň remízu. Druhý bod v podobě nájezdu nám zajistil krásnou brankou Honza Votava a celkově svými výbornými zákroky gólman Honza Marek. S body jsem však spokojen, neboť to beru jako satisfakci za prohraný zápas v prvním kole ve Varech, kde jsme měli min. na remízu."

Martin Linka:

"Po půl roce jsme se opět vrátili do haly v Mostě, kde se nám vždy dařilo a na místním povrchu se cítili jako ryby ve vodě. Dorazili jsme sice v oslabené sestavě, ale i tak si myslím, že první dvě pětky byly nášlápnuté. Začali jsme dost vlažně, Most nás od začátku přehrával, obzvláště mostecká 22, ale paradoxně jsme udeřili z dvojnásobné přesilovky, kdy po vlastním gólu mosteckého beka se poprvé rozvlnila síť domácího celku. Následovaly další naše přesilovky a náš náskok pomalu narůstal. Druhý gól vstřelil Honza Votava po ose V.Záhrubský Pádlo. Mostečtí hráči dělali, co mohli, ale góly dávala pouze H. Bříza. Další gól na 3:0 dal mladík Lang po vybojování a následné nahrávce na modrou M. Linka. Druhá třetina probíhala už ve znění Mostu a pomalu nás omotával jako anakonda svojí oběť. Netrvalo dlouho a už náš jinak výborný gólman Honza Martek lovil míček ze sítě. Hodně jsme povolili, nechávali domácí tým hrát v naší třetině a inkasovali po druhé. Do třetí třetiny jsme nastoupili v hodně pozměněné sestavě. Mladíka Langa stáhli na lavičku a M. Linku šouply do první brázdy. Myslím, že to zrovna nebylo to pravé ořechové, páč už jsme nikdo z nás góla nedali, i když neříkám, že šance na to nebyly. Most opět tlačil a zabydloval se v naší třetině, díky výbornému výkonu našeho gólmana jsme obdrželi jen jednu branku, bohužel tu vyrovnávací. Skončila 45. minuta a hurá na penalty. Určeni byli M. Linka Voty a Pádlo. M. Linka neproměnil, naštěstí souper také ne, druhý na řadě byl Voty a krásně vykoupal domácího gólmana pod horní tyčku. Domácí si vylámaly zuby na našem gólmanovi a Pádlo už jet nemusel. Po mdlém výkonu ve druhé a třetí třetině jsme rádi za dva bodíky. V první zápase jsme smolně ve Varech neodvezli ani jeden bod, jsem rád, že se nám ten bodík pěkně vrátil. Příští zápas doma s Dobřanama ukáže, jak na tom tuhle sezónu jsme a jaké máme šance."

HBC PENTO MOST C - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 3:4 SS (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1) střely 28:20 branky 3. Votava, 7. Votava (Markvart, Záhrubský), 8. Lang F. (Linka), rozhodující nájezd: Votava

SESTAVA

VOTAVA - ZÁHRUBSKÝ - MARKVART

KABÁT R. - LINKA - LANG F.

LIŠKA - MILDORF - SMOLA

KREJSA - DOLEJŠ

 

VRBA - ZACHARDA

KRCH - KYDLÍČEK

SÝKORA - KABÁT J.

 

MAREK

(DANĚK)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář