Jdi na obsah Jdi na menu
 

Český pohár pro nás skončil dřív než začal ...

29. 9. 2009

Po nedělním utkání v Mostu nás čekal zápas i o svátečním dni, kdy jsme nastoupili k utkání Českého poháru proti né příliš oblíbenému týmu SK Boytronic Plzeň v plzeňské hale...Zápas sice dělil jen den, ale naše sestava byla dost odlišná. V brance podle plánu nastoupil Aleš Daněk a utkání se nezúčastnili Harry a Láďa Kydlíček. Zápasem jsme se víceméně protrápili k výsledku 4:3, takže nyní nás čekají pouze ligové zápasy...

Reakce k zápasu:

 

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): "K zápasu ČP jsme přistupovali s respektem s tím, že budeme mít proti sobě zkušený tým Boytronicu. Začátek zápasu byl takový seznamovací z obou stran, ale byli to hosté, kteří šli do vedení. Do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat. V půli zápasu byly vidět na obou stranách ostřejší názory, které hru rozdrobily a svým způsobem musím říci, že jsme přistoupili na "rychlost" soupeře. Toto se nám však nevyplatilo a dvojím nepokrytím volných hráčů byl zápas otočen ve prospěch hostů. V závěru jsme jen korigovali bombou od modré ze strany Lukáše Vrby. Myslím si, že jsme v určité fázy byli lepší, ale soupeř dával branky, a to rozhodlo o našem ukončení v ČP."

Víťa Procházka: "V pondělí jsme sehráli zápas Českého poháru, kde nás v prvním kole čekalo družstvo Boytronic Plzeň. Bohužel toto kolo bylo pro nás i poslední. Pro diváka byla hra asi zajímavá a vyrovnaná a šance byly na obou stranách. My jsme však museli celý zápas dotahovat gólový náskok soupeře a jeho dvě rychlé branky v poslední třetině rozhodly o jeho vítězství. Podařilo se nám sice snížit na 4:3, ale závěrečný tlak v power play jsme už nevyužili. Podle mého názoru nám chyběla v zápase větší dravost a tlačení se do brány. Dělali
jsme chyby v rozehrávce a hlavně přesilovky nejdou podle našich představ. Porazit Boytronic bylo pro nás vždy těžké. Je to škoda, ale důležitější budou vítězství v soutěži."

Aleš Daněk: "Po zápasu s Pentem, kdy jsme nehráli zrovna ideálně, jsem čekal, že se náš výkon zvedne. Bohužel jsme pokračovali ve stylu, se kterým se ani vyhrávat nedá. Máme málo střelby, i když podle zápisu to tak nevypadá, ale realita je jinde...První gól byl trochu smolný, když mi propadla střela zpoza beka, celkem z dálky ale chytnout se dala. Stejně i druhý gól, při kterém jsem byl snad metr mimo bránu. Jinak šancí měl soupeř víc a výhru si zasloužil. Mohli jsme inkasovat v klidu vícekrát...Závěrečný tlak přišel pozdě, Vrbič dal taky tyčku...Škoda, ale zas na druhou stranu myslím, že pro každého je priorita liga, ale vyhrát jsme měli...."

SK BOYTRONIC PLZEŇ - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) střely 33:32 branky: 22. Votava (Vrba), 28. Markvart (Procházka), 42. Vrba (Linka)

SESTAVA

VOTAVA - PROCHÁZKA - MARKVART

LANG F. - LINKA - KREJSA

MAREK - MILDORF - SMOLA

DOLEJŠ, KREJSA

 

VRBA - HRDINA

KRCH - ZACHARDA

LIŠKA - ZÁHRUBSKÝ

 

DANĚK

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář