Jdi na obsah Jdi na menu

Dobřany si odváží 3 body hlavně díky první třetině ...

4. 10. 2009

Po nevydařeném zápase v Českém poháru nás čekal tým z Dobřan. Tedy nic jednoduchého a vše nasvědčovalo, že pro získání bodů budeme muset předvést velmi dobrý výkon. Po slibném startu (vedoucí gól ve 4. minutě) ovšem nastal obrat a po první třetině jsme prohrávali 1:4, tedy rozdílem třídy, kdy hráči Dobřan vymetali horní rohy naší branky. Druhou třetinu jsme se zvedli a dokázali snížit na 3:5. Kdyby se nám povedlo z následné přesilovky co nejrychleji snížit na 4:5, asi by bylo ještě drama, ale po velmi sporném gólu se utrhly opět Dobřany a domů si tak vezou výhru 3:6.

Reakce:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): "Dnešní zápas proběhl ze perfektní kulisy jak domácích tak zpřátelených "třemošenských" fans. Věděli jsme , že se Dobřany na dnešní zápas připraví lépe, neboť v minulém kole prohráli na hřišti v Ústí n. L.
     My jsme konečně také chtěli protrhnout smůlu z předešlých zápasů a začátek zápasu tomu také nasvědčoval, když ve 4. minutě skóroval Martin Linka a vedli jsme 1:0. Další průběh zápasu byl však skoro na ručník, neboť vlastními chybami v obranném pásmu,  jsme určili další vývoj zápasu. Nedůslednými vyhozeními jsme soupěři nabídli možnost střel od modré bez následných ataků a to Dobřany tvrdě trestaly. My jsme pak již jen korigovali střelami Votyho a Jardy Hrdiny (konečně), avšak na vítězství to nestačilo, byť si myslím, že jsme v žádném případě nebyli horším soupeřem. Škoda ještě neproměněného trestného střílení Votyho po faulu na Pádla."

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - TJ SNACK DOBŘANY 3:6 (1:4, 2:1, 0:1) střely 29:30 branky: 4. PP Linka, 18. Votava (Markvart, Procházka), 30. PP Hrdina (Markvart, Votava)