Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jedna branka tentokrát na vítězství nestačila ...

17. 10. 2009

Po povedeném utkání s Liticemi nás čekal další vyrovnaný soupeř a to nováček Concept team Most. Jelikož jsme hráli doma a ve velmi silné sestavě, chtěli jsme bezpodmínečně vyhrát.

Vstup do zápasu byl ideální, když z první střely v zápase skóroval Víťa a poslal nás brzy do vedení. Naše aktivita byla značná a další branka byla naspadnutí. Hosté ač v téměř polovičním počtu než-li my, ovšem dokázal zahrozit, ale k trvalejšímu tlaku se nedostali. Během celého zápasu nás nejvíc trápila koncovka, kdy jsme často ani netrefili branku. Vlastně až na ten gól v naší hře nechybělo nic...Ovšem to, co se nám povedlo proti Liticím se 2x po sobě moc nestává. Což se nakonec potvrdilo. První branku jsme si dali sami po zaváhání, jinak bezchybného, Honzi Marka, když se mu nepovedlo ideálně rozehrát. Přesto jsme byli nadále aktivní a k brance chybělo velmi málo. Nakonec se potvrdily ty nejčernější představy o tom, že se skóré obrátí...Po propadu v útočném pásmu šli hosté do přečíslení 3 na 1 a s trochou štěstí, která nám tak chyběla, dostali míček do naší branky. Závěrečný tlak gól již nepřinesl a my tedy nebereme ani bod.

Sehráli jsme dobrý zápas, ale naše koncovka je katastrofální, když branku trefíme z každé 4té střely. Zítra nás čeká těžký zápas v Lounech, na který pojedeme podle všeho v né příliš ideální sestavě, ale snad s o to větší touhou vyhrát.

Reakce:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): "Sobotní zápas s nováčkem soutěže přilákal, jak už bývá zvykem na domácích zápasech, masy našich věrných fanoušků, které neodradila ani nepřízeň počasí. Oproti jiným utkáním, se nám již podařilo skórovat v první minutě, kdy se trefil Víťa Procházka a vypadalo to, že budeme mít utkání zcela v naší režii. Bohužel, toto se nestalo. Dle mého názoru jsme soupeře jednoznačně přehrávali ve všech směrech, ale co je v hokejbale dosti důležité, tak to je vstřelení gólů. Šancí jsme měli několik, ale vždy nám chyběl ten krůček. V každém případě si myslím, že leckdy se jednalo o překombinování a o tzv. nahrávku navíc. Toto se nám v závěru i vymstilo, kdy po chybě jinak bezchybného gólmana Honzy Marka soupeř využil jeho zaváhání ke srovnání stavu na 1:1 a následně po dalším přečíslení soupeř otočil skóre na 1:2. V každém případě to bylo tak, že my jsme hráli, ale soupeř dával góly. I takové zápasy se stávají a my jsme si jej vybrali právě s Conceptem, kdy jsme měli jednoznačně na vítězství. Ztráta těchto tří bodů nás bude mrzet."

Víťa Procházka: "Zápas s Konceptem pro nás začal lepší než jsme čekali. Hned v první minutě se nám povedlo skórovat, kdy jsem zkusil vystřelit od modré aby mohl Wotty dorážet a golmanovi hostů to propadlo do brány. Bohužel to byl jediný gólový úspěch našeho týmu. Celou dobu jsem myslel, že musíme zápas jasně vyhrát, ale všechny naše pokusy končili buď mimo bránu nebo v náručí jejich brankáře. Neproměněné šance nakonec rozhodly o naší prohře 1:2, protože soupeř potrestal dvě naše hrubky a veze si domů šťastné 3 body. V zápase s Liticemi jsme si vybrali trochu štěstí a s Mostem nám ho zase kus chyběl. Každopádně musíme zlepšit naší produktivitu, protože s jedním gólem se vyhrávat asi nedá. Šancí na to máme myslím dost."

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - HBC CONCEPT TEAM MOST 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) střely: 24:26 branky: 1. V. Procházka (Linka???)

SESTAVA

V. PROCHÁZKA - LINKA - VOTAVA

JURINA - MARKVART - KABÁT R.

SMOLA - MILDORF - PICEK

 

HRDINA - KYDLÍČEK

A. PROCHÁZKA - KRCH

SÝKORA - KABÁT

 

MAREK

(DANĚK)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář