Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ztracené domácí body jsme ukořistili v Lounech ...

18. 10. 2009

Uplynulo sotva 24 hodin po zbytečné domácí prohře s Conceptem Most a nás čekal zápas v Lounech. Z prvu jsme nevěděli, co od tohoto zápasu očekávat, protožě Louny se v sobotu nedostavili na zápas s Liticemi. Navíc my jsme "museli" vyhrát, protože ztráta 6ti bodů by byla zbytečná a těžce dohonitelná.

Na zápas jsme nakonec vyjeli v dosti ošizené sestavě, ale chuť hrát měl každý a to bylo to nejpodstatnější! Záčátek zápasu probíhal podobně jako zápas s Conceptem, naše koncovka byla opět značně rozptýlená. Šanci dát první branku měl soupeř i my, ale stále se skóre neměnilo. Druhá třetina se odehrávala v podobné režii s tím, že se nám podařilo vstřelit branku. Nakonec jsme zakončili třetinu se stavem 0:2 pro nás...Do karet nám hrálo, že Louny nehrály v kdoví jakém tempu a tak se kompenzovalo to, že nás bylo na dvě lajny. Třetí třetina byla rozhodující a my pokračovali ve své aktivitě. Navíc soupěř hrát posledních 3 a půl minuty oslabení a  tak nám usnadnili cestu za vítězstvím.

Důležité bylo, že jsme odčinili domácí zaváhání a vyhráli. Jen by to chtělo do příště zlepšit koncovku, protože obranná část je zatím velmi dobrá...

Reakce:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): "Na nedělní zápas do Loun jsme jeli v dosti pozměněné sestavě, neboť do základního kádru jsme museli díky neúčasti hráčů ze základu, zakomponovat i našeho gólmana Honzu Marka. Poslední Louny se proti nám postavili ve stejném počtu tj. devíti hráčů. Začátek utkání však jednoznačně vyšel domácím, a to jak střelecky, tak i v aktivitě. My jsme postupně srovnávali krok a ve druhé třetině jsme se už prosadili i střelecky, kdy se trefil pěkně po buly Víťa Procházka po nahrávce Martiny Linky. Na 2:O ve stejné třetině, zvyšoval „kouzelník“ Honza Marek , po nahrávce Romana Smoly, který se nejlépe orientoval před brankářem hostů a využil tak svých znalostí gólmana a ukázal ostatním, jak se má hráč pohybovat v okolí brankoviště s cílem vstřelení branky. Ve třetí třetině se zápas již jen dohrával, bylo několik vyloučených, ale bez využití na obou stranách. Další čistou nulu si na své konto připsal náš Dominátor Aleš Daněk, který v tak důležitém zápase podržel tým, a to hlavně na začátku zápasu, kdy domácí „kousali“ nejvíc."

Tomáš Mildorf: "Z mého pohledu se jednalo o zápas, kde si každý hlídal svoji roli na hřišti a až na menší chyby jsme měli lepší pocit ze hry. Je pravda, že výhra mohla být pečetěna několika dalšími góly, ale únava ze sobotního zápasu, celkový počet hráčů a trochu nestandardní sestavy na hřišti … Utkání mělo bojovný náboj a měl jsem z něho dobrý pocit."

 

Roman Smola: "Vzhledem k tomu, že jsem jeli v neúplné sestavě, tak každý bodový zisk by byl před začátkem zápasu pozitivní. Nakonec bereme tři body, což vhledem k sestavě je velmi super výsledek. Konečně jsem také již po delší době bodoval, kdy jsem nahrával na druhý gól Honzovi Markovi. Myslím si, že celý zápas byl o prvním gólu, který se podařil vstřelit nám. A když jsme přidali druhý, tak jsme si již výsledek zkušeně ohlídali a pomohli jsme udržet Alešovi druhou nulu v sezóně, což bude mít drahé."

SHK LOUNY - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) střely: 30:34 branky: 20. V. Procházka (Linka), 26. Marek (Smola)

SESTAVA

LINKA - V. PROCHÁZKA - MARKVART

SMOLA - ŠTUMBAUER - MAREK

 

A. PROCHÁZKA - VOTAVA

MILDORF

 

DANĚK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výhra v lounech

(Martin Nágr, 18. 10. 2009 20:16)

gratuluji v takovéhle sestavě super výsledek