Jdi na obsah Jdi na menu
 

Proti Karlovým Varům opět bez bodu, tradičně...

25. 10. 2009

Po povedených posledních zápasech (po herní stránce) nás čekal zápas proti Karlovým Varům. Ty dvakrát po sobě prohrály a o to těžší to pro nás měl být duel. Že bude zápas vyhecovaný bylo jasné už před zápasem...

Bohužel od prvních minut byli hosté v útoku velmi nebezpeční, i když svou nepozorností v obraně nám také nabídli pár šancí, ale převaha byla, co se týče herní vyspělosti a koncovky jasná. Naše hra, kterou jsme praktikovali po tři zápasy, byla ta tam. V první třetině to nebylo až tak patrné a stav 1:2 nabízel ještě možnost na otočení. Ovšem hosté i v druhé třetině pokračovali ve svém tempu a naše obraná hra byla v troskách. Varští si mohli dávat bago do prázdné branky a my se jen mohli snažit korigovat a přihlížet. Když se nám povedlo snížit na 2:3 mohl se zápas ještě zlomit v náš prospěch, ale vary opět odskočily a pomalu bylo jasno.

Konečné skóre bylo tedy 3:7 a my máme opět chvíli se zamyslet. Kdyby jsme totiž podali výkon jako proti Liticím nebo Conceptem, tak jsme sice mohli prohrát, ale alespoň po dobrém výkonu...Takhle jsem jen umazali dresy.

Reakce:

Aleš Daněk: " Na tento zápas jsem se celkem těšil, protože to mělo být těžké, ale snad i vyrovnané utkání. Bohužel jsme moc nestíhali od prvních minut, i když nějaké šance jsme měli, ale soupeř si vlastně od začátku utkání mohl hrát bago. To, na čem jsme stavěli poslední tři utkání, ve kterých jsme dostali jen dvě branky, bylo najednou pryč. Nyní dostaneme sedm gólů v jednom zápase. Byla to hrůza. Vary měli vlasně pořád o hráče víc, protože my jsme hráli s nima...Nechápu, jak po takových výkonech (neberu zas tak v potaz sílu soupeřů), jsme mohli takhle odevzdat zápas a nechat ze sebe dělat šašky...V neděli jedem do Ústí a tam musíme vyhrát. Snad se ve středu sejdem na tréninku a nějak se srovnáme. "

 

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - SK HBC CSKA KARLOVY VARY 3:7 (1:2, 1:2, 1:3) střely 41:44 branky: 10. Picek, 20. PP Linka (Votava), 43. A. Procházka

SESTAVA

V. PROCHÁZKA - LINKA - VOTAVA

SMOLA - KABÁT R. - MARKVART

PICEK - ŠTUMBAUER - KABÁT J.

 

ZACHARDA - SÝKORA

KRCH - A. PROCHÁZKA

 

DANĚK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář