Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nadějný vstup do zápasu nám k bodům nakonec nestačil...

1. 11. 2009
Týden po domácím zápasu s varským CSKA nás čekalo utkání v Ústí nad Labem s tamním DDM. Ve značně omezené sestavě se nám povedlo vést 2:0 po první třetině, když jsme využili chyb v domácí obraně. Ústí pomalu dotahovalo a po většinou stálém tlaku se ve třetí třetině při přesilovce 5 na 3 dostali do vedení a to nakonec potvrdili při naší přesilovce gólem z brejku. Nezbývá než věřit, že se sejdeme ve větším počtu v domácím zápase s mosteckým Pentem…

 

REAKCE:

ZDENĚK PROCHÁZKA: " Do Ústí n/L jsme jeli poprvé v 8 lidech s tím, že druhá polovina týmu je zraněná nebo je nemocná. Přesto, jak už to bývá, když nás je menší počet, tak se tým více stmelí a je vidět u většiny hráčů větší snaha a soustředěnost. Toto  potvrdila nakonec i první třetina,kterou jsme vyhráli 2:0, po samostatném úniku v oslabení ze strany Víti Procházky a střele v přesilovce ze strany Pádla. Ve druhé jsme ještě drželi s domácími krok,kdy jen snížili, ale závěr třetí třetiny nám již nevyšel podle našich představ. Tu jsme prohráli 4:1,kdy domácí nepřestávali v atacích na naši bránu a škoda jen, že 5 minut předkoncem zápasu šli i do vedení,na co jsme již nedokázali odpovědět. Obrovskou práci pro tým předvedl náš gólman Aleš Daněk,který kryl celou řadu nebezpečných střel a jednoznačně byl nejlepším hráčem zápasu.
     Škoda, že jsme se opět vlastní nedisciplinovaností na lavičce,po komentářích hráčů (Harry) směrem k rozhodčímu po odpískaném faulu Honzy Kabáta, (za zápas 3 skoro stejná vyloučení !!!) nechali trestuhodně poslat do tří právě 5 minut před koncem, což domácí potrestali,když jsme se  statečně bránili minutu a 52 vteřin !!!
     Toto byl dle mého názoru klíčový okamžik utkání a do 40 minuty bych pochválil za bojovnost celý tým. Závěr : 3 body by byly super,měli jsme na ně, remíza by byla asi spravedlivá, ale nakonec jsme nepřivezli nic. Takže z mé strany zklamání.
 "

ALEŠ DANĚK: " Momentálně se ocitáme v těžké situaci. Po zápase s varama se trochu zajiskřilo v šatně a to má za důsledek např. odchod Martina Linky a mnohým to možná otrávilo další účinkování v týmu. Je to trochu k zamyšlení, protože tři zápasy předtím jsme sehráli v rámci možností velmi dobře, a i když jsme doma s CSKA odehráli zápas na ručník, tak by jsme to neměli zahazovat. Bohužel do Ústí jsme jeli s osmi hráči do pole, což je...úsměvné. Ovšem všech těch osm hráčů jelo, aby zkusilo vyhrát a pomohlo týmu. Hodnotit zápas je těžké, protože Ústí bylo samozřejmě aktivnější, i když mě překvapilo, že jsme neodpadli fyzicky. Paradoxně jsme o body přišli pár minut před koncem, kdy jsme hráli ve třech rovné dvě minuty, další smůla je, že gól na 4:3 jsme dostali 8 vteřin před koncem trestů. A do třetice na 5:3 dostaneme v naší přesilovce naší nedůsledností. V této sestavě jsme byli samozřejmě odsuzováni k debaklu, ale i tak jsme odehráli utkání se ctí a já si pěkně zachytal, ale zápasy se hrajou kvůli bodům a ty nemáme. Věřim, že se někteří nad sebou zamyslí a v neděli nastoupíme v silnější sestavě a vyhrajeme. Nerad bych, aby jsme dopadli jako Louny. "

DDM ÚSTÍ NAD LABEM - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 5:3 (0:2, 1:0, 4:1) střely 34:29 branky: 3. SH Procházka V., 14. PP Markvart (Kabát J., Daněk), 32. Procházka V.

SESTAVA

 

KABÁT R. - PROCHÁZKA V. - MARKVART

SMOLA - ŠTUMBAUER

 

KABÁT J. - KYDLÍČEK

SÝKORA

 

DANĚK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: martin

(Aleš D., 3. 11. 2009 20:11)

jen jsem chtěl poukázat na to, co proběhlo po zápase s varama...tvůj odchod by byl asi na delší povídání, ale o tom tady ty stránky nejsou...myslim, že když se k naší nedělní sestavě přidají ještě 4 hráči, bude to dobrý i s přístupem...doufám, že to budou Adam, Jarda, Voty a třeba Picek

tak to není.....

(Martin Linka, 3. 11. 2009 19:34)

Aleši.....můj odchod,ale nezpůsobilo jiskření v šatně po zápase s Varama.......??!!Tím se maximálně naplnil pohár hořkosti a zklamání. A s tím zamyšlením? Jó to by někteří hráči určitě MĚLI! S takovýmto přístupem se 2. liga hrát nedá!!!:-(