Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sen o úspěchu v prvním zápase PO nám vydržel pouze třetinu...

26. 4. 2010

Téměř po dvou letech jsme nastoupili k zápasu vyřazovacích částí a v bojích o nejlepší čtyřku nás čekal Concept team Most, 4tý celek základní části.

Výsledek se dal čekat všelijaký, protože naše poslední výsledky byly značně kolísavé a poslední dva zápasy Mostu také (výhra 16:0 s Pentem Most C a "domácí" prohra 9:4 s Vary). První třetina již naznačovala rozdíl v nasazení obou týmů. Zatím co domácí na nás vlítli a dohrávali každý souboj, my spíše stínovali pohyb aktivních pětek soupeře. Díky důrazu v brankovišti si mostečtí vytvořili řadu šancí, které k našemu štěstí brankou ne a ne skončit. Překvapivě naší největší slabinou byly přesilovky, což se ukázalo po první přestávce. V první třetině jsme tedy udrželi velmi přijatelný stav 0:0.

V druhé části ale už přišlo to, na co se čekalo celou dobu. Soupeř držel stále vysoké tempo, které začal proměňovat i střelecky a z našich zbytečných chyb se vyklubal stav 3:0. Když jsme nevyužily 4 přesilovky a ještě v jedné z nich inkasovali...To, že jsme za zápas pořádně nevystřelili na bránu (PŘÍMO na bránu) je problém, se kterým se potýkáme celé jaro...

Třetí třetina už pro nás nic moc neřešila. Soupeř si dál vytvářel gólovky téměř každé střídání, ale my ještě měli jakousi naději, když na 3:1 snížil Martin Krch...Ovšem ani tento bod nás moc nenakopl a třetinu jsme prohráli 5:1.

Co tedy říci závěrem. To, že doma jsme trochu jiný tým, je jasné, ale v poslední době nás přehrávají týmy až moc často a až moc jasně...Doby, kdy jsme dokázali zápas "ubojovat" jsou pryč a to, že nám chybí i kvalita, ví také každý z nás. Je znát, když máte v sestavě Lukáše Vrbu, Kubu Zachardu, Honzu Marka, Aleše Jurinu, Adama Procházku, Jardu Hrdinu...svým stylem chybí i Martin Linka a nyní i Láďa Kydlíček...To je 8 hráčů základní sestavy, ale i přesto jsme dokázali v několika zápasech bez těchto hráčů uspět. Nyní však ne a v sobotu budem muset nechat na hřišti duši, srdce a alespoň trochu hokejbalovosti. Prostě cokoliv, co povede k výhře...

Velké díky, jako vždy, patří fanouškům, že s náma drží...V sobotu se zas těšíme a zkusíme tu sérii ještě protáhnout. Nezapomeňte, že zápas začíná až v 17hod.!!!

HBC CONCEPT TEAM MOST - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 8:1 (0:0, 3:0, 5:1) střely 36:22 branky: PP Krch...STAV SÉRIE 1:0

 

SESTAVA

 

DANĚK

 

F. LANG - SÝKORA

LIŠKA - ZÁHRUBSKÝ

 

R. KABÁT - V. PROCHÁZKA - VOTAVA

KRCH - SMOLA - MARKVART

PICEK - MILDORF - ŠIŠKA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář