Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sezóna skončila...Jsme pátý tým ligy...

2. 5. 2010

Po včerejším krásném zápase jsme dnes měli šanci otočit sérii na naší stranu. Rozhodující třetí duel se hrál na domácím hřišti Concept teamu Most.

První třetina byla z obou stran opartná. Čekali jsme, že na nás soupeř vlétne stejně jako v předešlých zápasech, ale to se nekonalo. První minuty byly vyrovnané a nikdo nechtěl udělat první chybu. My jsme zaváhali, když jsme nedokázali využít přesilovky ze začátku utkání. Tížený první gól dal soupeř minutu a čtvrt před koncem třetiny dokonce ve vlastním oslabení a to nás srazilo.

Druhou část jsme opět mohli vyrovnat hru v přesilovce, ale gól jsme dát stále nemohli. Slabší chvilku jsme si vybrali mezi 20-21. minutou a to asi rozhodlo zápas...Dostali jsme 2. a 3. gól a soupeř mohl hrát více v klidu. Nám se podařilo snížit na 3:1 (podobný průběh jako v prvním zápase), ale na jeden gól se nám stáhnout skoré nepodařilo.

Zápas hodně brzdila vyloučení, zvláště ve třetí třetině, kdy se snad ani nehrálo 5 na 5. Mostu se podařilo dát na 4:1 a tím si zajistili dostatečný náskok po celý zbytek zápasu. Bohužel jsme nedokázali proměňovat přesilovky (ze 13ti jsme využili jednu) a tím jsme domácím ulehčili postup (i když Most z 10ti přesilovek využil také jednu). Nakonec Concept ještě upravil skoré gólem do prázdné branky a vyhrál 5:1.

Sezóna pro nás tedy končí. Celkově jsme se umístili na pátém místě. V semifinále na sebe narazí Karlovy Vary s Concept Team Most a Dobřany proti Liticím.

Moc by jsme chtěli poděkovat našim fanouškům za celou sezónu, protože to, co předvádí, nemají ani extraligové kluby. Jsme rádi, že jste s námi a je to opravdu krása pro vás hrát. Škoda jen, že nemůžeme vyzvat v semifinále CSKA Karlovy Vary, určitě by to byla parádní série se vším všudy, i když určitě by se čekal jasný výsledek v každém zápase. Nyní můžeme přát naším přemožitelům, aby Vary pěkně potrápili!!!

Všichni se těšíme na ukončení sezóny s fanoušky a snad se nám podaří vhodNě doplnit kádr do další sezóny, ať už budeme hrát jakoukoli v soutěž. Jestli byl dnešní zápas posledním za áčko pro Harryho a Smolíka, tak jim ze srdce děkujem, protožě zrovna tihle dva byli jedni z bojovníků, kteří hráli naplno každé střídání a pro tým byli určitě přínosem. DÍKY. Na začátku nové sezóny tedy nashledanou a příští rok třeba dáme to finále!

HBC CONCEPT TEAM MOST - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) střely 36:31 branky: 24 PP Sýkora (Záhrubský, Markvart) STAV SÉRIE: 2:1

 

SESTAVA

 

DANĚK

 

SÝKORA - LIŠKA

ZÁHRUBSKÝ - ŠTUMBAUER

 

R. KABÁT - V. PROCHÁZKA - VOTAVA

KRCH - SMOLA - MARKVART

ŠIŠKA - F. LANG

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Jakub , 2. 5. 2010 22:38)

Není nad to když má tým podporu fanoušků.... Náš tým má podporu snad největší v soutěži nebojím se tvrdit že největší v celém hokejbalu, proto za celou sezonu děkuji nejen hráčům hostujídcím nebo domácím ale všem co do hornobřízského hokejbalu dali tělo i duši. Ať je to fanoušek či hráč všichni za tuhle sezonu dali všechno co ze sebe mohli dát a proto všem děkujem...
Doufáme že příští rok se jako tým vytáhnem víc a vám fanouškúm dáme větší důvod k radosti