Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zápas s DDM Ústí??? Tři body ...

20. 10. 2008

Týden zas uběhl zase jako voda a v neděli 19.10. nás čekal soupeř, se kterým jsme měli hrát minimálně vyrovnanou partii. DDM Ústí nad Labem. Po prvním, překvapivě vyhraném zápasu s Lounami, jsme se v ostatních zápasech trápili, proto jsme čekali, že by to chtělo už protrhnout...a kdy to protrhnout, než doma!

Tradiční rozchytání, (mě to bavilo, Pádlo říkal, že je vyčichlej, nakonec realita byla opačná) šli jsme hrát...

První třetina byla od začátku dost vyrovnaná. My i soupeř jsme se dostávili do šancí, které se dají proměňovat, ale skóré se neměnilo. Pak kolem 9 minuty utkání jsme si vybrali slabší (ale snad jedinou...) chvilku. Hrači Ústí nás dokázali zatlačit a my jsme nebyli schopni jednoduše vyhodit míč z obranného pásma...to, že hostí 2x minuli prázdnou bránu...stane se a díky za to. Zápas by byl asi o něčem jiném...takže první třetina 0:0.

Druhá třetina byla opět lepší. Měli jsme převahu, i když seveřané dokázali také potrápit, ale první, kdo se mohl radovat jsme byli my...18 minuta a pěkná spolupráce Pádla s Alešem Jurinou (hráč na střídavý start z Rolling Balwans) a ten nás posílá do vedení -  1:0. Dále jsme měli převahu a snažili jsme se vstřelit důležitý druhý gól...To se nám nepovedlo a naštěstí ani soupěři. Po druhé třetině 1:0

Třetí třetina měla rozhodnout, jak a jestli vůbec budeme úspěšní. Vést o jeden gól je dost ošemetné a druhý gól nepřicházel. Všichni hráči věděli, hlavně neinkasovat! Navíc tento zápas nás prověřil celkově jako tým. Během zápasu se zranil Harry, Míra a Víťa, a tak sestava byla stažena jen na několik vyvolených. Navíc jsme zatím prožlili náš nejvylučovanější zápas = další síly. Už byla druhá půle třetí třetiny a stav stále 1:0, měli jsme ,myslím, jasně navrch, ale gól ne a ne vstřelit (Pádlo, Roman, Milan...). Hráči Ústí se dostávali do šancích méně často, ale účinek tu byl...Po trochu zamotané situaci tu byla střela, kterou vyrážím zajímavě nad sebe a hostující hráč trefuje míček ze vzduchu (ještě ke všemu mě mezi nohy) a vše končí gólem - 1:1. Prostě gól, který jsme potřebovali vstřelit my! Ale diváci (kterým ještě teď tleskám) nás hnali dopředu. Naše šance neubývali, Pádlo střídal hokejky snad každý střídání a pořád nic. Ale byla tu 44 minuta a opět po příhře Pádla dává Aleš Jurina náš vedoucí gól, jednoduchá akce a dobře trefená střela nás opět posílá do zaslouženého vedení - 2:1. Do konce zápasu již moc nezbývalo a tak nedošlo ani na time out ani na odvolání brankáře (zas jsem nemohl dát gól), ale někdo (když ne já) se přeci jen dočkal...150tý střelecký pokus Lukáše Markvarta alias Pádla končí v brance hostujcího brankáře. Čas 44:27 - 3:1. Do konce se již nic nestalo a my po druhé v sezóně vyhráli.

Musím říct, že Ústí by mělo poděkovat brankáři, že neprohrálo větším rozdílem branek. Zachytal skvěle, ale jako důležitý okamžik vidím i neproměněné šance hostů v první třetině. Mohlo být všechno jinak. Ale my jsme zaslouženě vyhráli a mohli tak poděkavat fanouškům. Moc si vážíme vaší podpory a jen choďte fandit dál...Nyní nás čeká velmi těžký zápas v Mostu s domácím Pentem C. Pro většinu týmu první setkání s hokejbalovou halou a leštěným betonem. Sám jsem zvědav, jak se s tím kluci (i já) poperou. Jinak naše béčko vyhrálo...Gratulace klucí, jen tak dál...

KONEČNÝ VÝSLEDEK: TJ ZKZ Horní Bříza - DDM Ústí nad Labem 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), střely: 43:34

SESTAVA:

Smola - R. Kabát - Markvart

Procházka - Štumbauer - M. Kabát

Jurina - Linka - Hranáč

Zaňka, Picek, Krejsa

 

Kydlíček - Krch

Sýkora  - Liška

 

Daněk

autor: Aleš Daněk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář