Jdi na obsah Jdi na menu

Uspět ve Varech se nám nepodařilo...

9. 11. 2008
Odjezd do Karlových Varů byl stanoven v neděli dne 9.11.2008 na 11.30 hodin. Tým v relativně dobré náladě a touze po vítězství (jako vždy). Cesta uběhla za příjemného počasí rychle, avšak v době začátku zápasu, který byl stanoven na 14. hodinu, se začínaly nad hřištěm stahovat mraky a těsně před vhazováním i lehce sprchlo.
     Po rozcvičení a stanovení pokynů začal zápas tak, jak jsme si sami ani nepředstavovali. V 15 vteřině první třetiny už na ukazateli svítil stav 1:0 pro nás s tím, že se před brankářem hostů perfektně orientoval Martin Linka ve spolupráci s Radkem Kabátem, kdy prvně jmenovaný se zapsal mezi střelce – pravděpodobně, ale oficiálně je zapsán náš Děda – Harry. Cenu za první gól však převzal Martin „Jedlík“ Linka a asi i právem.
     To však bylo z naší strany po té příjemné stránce vše, neboť co se dělo v následujících minutách a třetinách, nelze moc ani popsat, neboť se není čím chlubit. CSKA byl dnes velmi silným soupeřem a evidentně nad naše síly. Perfektní kombinace, přechod do útočné třetiny, střely, přesilovky, domácím vycházelo vše, na co sáhli. Z naší strany bohužel, musím uvést, že nám někdy vadily naše vlastní hokejky a někdy jsme si vadili na hřišti navzájem. Je třeba ještě dodat, že jsme si vytvořili i několik 100% gólových šancí, ale výsledek se neměnil. Jak se říká, nic nám dnes nelepilo.
      Doplním naše střelce, když až ve třetí třetině se trefili ve 3. minutě Pavel Štumbauer a po delší odmlce i Michal Hranáč v 6. minutě třetí třetiny. Osm gólů v naší síti, je výsledek naší hry, když většímu debaklu opětovně zamezil náš Aleš „Dominátor“ Daněk – nejlepší hráč na hřišti, škoda, že po větší část zápasu osamocen a někdy i při útocích ze strany CSKA byl skutečně velmi osamocen, byť za „tiché podpory“ našich dobíhajících hráčů. Takže stav zápasu CSKA Karlovy Vary – TJ ZKZ Horní Bříza 8:3 po třetinách 2:1, 2:0, 4:2.

V závěru bych uvedl, že si z tohoto zápasu musíme vzít ponaučení, byť proti tak silnému soupeři, jakým dnešního dne bylo CSKA se hraje vždy hůře, ale domnívám se, že je na hřišti někdy nechat více srdce, aby se prohrálo se ctí. I o tom je sport.

KONEČNÝ VÝSLEDEK: CSKA Karlovy Vary - TJ ZKZ Horní Bříza 8:3 (2:1, 2:0, 4:2), střely 42:24