Jdi na obsah Jdi na menu
 

Brankové hody se opět nekonaly, jeden gól = jeden bod...

22. 11. 2009

Po dalším týdnu čekal Horní Břízu ligový zápas a soupeřem byly Litice. Po trochu kostrbatém domlouvání nakonec zápas odchytal Aleš Daněk, který měl krýt záda Janu Markovi, ovšem ten se omluvil pro nemoc. Tak byl povolán Jirka Povišer (nemoc i u Aleše), ale po všem nakonec přeci šel chytat Aleš Daněk (domluva v čase 10:08), ale k zápasu...

První třetinu byli aktivnější hosté a často trestuhodně zahazovaly své šance...Několik slibných šancí si vytvářeli i domácí, ale vše končilo u obou golmanů. Jelikož se hrálo poměrně čistě, tak hru neovlivňovali ani přesilovky. Spíš se na obou stranách útočníci předháněli v zahazování šancí.

Ve druhé třetině se hra domácích zvedla a začali být aktivnější. Gólové šance se ale stále zahazovaly, a i když utkání se hrálo celkem ofenzivě, branku diváci stále neviděli.

Třetí třetina kopírovala průběh té druhé, marné čekání na gól. Tentokrát se hrálo téměř výhradně na jednu branku. Ve 41 minutě jsme hráli oslabení a to málem rozhodlo zápas...když po skrumáži kolem kruhů si našla střela cestu až do branky. Vše tedy naznačovalo, že toto derby rozhodne opět jedna branka. O dvě minuty později byla poslední šance na vyrovnání v podobě přesilovky domácích. Po nepříliš povedeném začátku přesilovky nakonec rozveselil domácí fanoušky střela Pádla a nakonec tedy měli obě mužstva jistotu bodu.

Nájezdy proběhly téměř jako vždy. Litice jely vždy první a radovali se až po posledním nájezdu. U břízy postupně neuspěli Roman Smola, Jan Votava a Adam Procházka, takže bonusový bod mají Litice.

Po druhé polovině zápasu si domácí vyhrát zasloužili, ale stejně tak mohou litovat i Litice, které v první třetině mohli jít několikrát do vedení. Základní část končí přístí týden, kdy tým Horní Břízy nejdříve v sobotu vyráží do Mostu, kde vyzve Concept Team a v posledním duely přivítá Louny (snad).

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - TJ PLZEŇ LITICE 1:2ss (0:0, 0:0, 1:1) střely 43:40 branky: 43. Markvart (Procházka V.)

SESTAVA

VOTAVA - PROCHÁZKA - MARKVART

SMOLA - MILDORF - KABÁT R.

PICEK - LIŠKA - ŠIŠKA

 

PROCHÁZKA A. - KYDLÍČEK

SÝKORA - ZÁHRUBSKÝ

 

DANĚK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář