Jdi na obsah Jdi na menu
 

Deja vu?...tentokrát ale bez bodu...

26. 9. 2010

Po celkem povedeném vstupu do sezóny čekal tým TJ ZKZ Horní Břízy další soupeř a tím byli Pedagog České Budějovice, kteří své první utkání prohráli.

V celkem osekané sestavě a Jirkou Povišerem v brance mohlo utkání začít. První třetina byla zprvu plná chyb jak na straně domácích tak i hostů, ale v průběhu času se Horní Bříza dostávala do stále většího tlaku, který byl odměněn v deváté minutě, když se prosadil Pádlo. Šancí příbývalo, ale žádná už se proměnit nepodařila a hosté se prakticky nedostali do zakončení.

Druhá třetina byla velmi podobná té první, ale tentokrát nás velmi brzdila častá vyloučení a to nám bralo hodně sil, zvláště, když hrajete na dvě pětky. Jasné šance postupně zahodil Harry, Pádlo, Voty...Každý si jen mohl říct...snad se to nevymstí.

Do třetí třetiny, jsme tedy stejně jako v minulém zápase v Písku, vstupovali jako vedoucí tým. Ovšem již po minutě hry Pedagog vyrovnal a naše hra měla čím dál větší trhliny v defenzívě. Pořád se ale hrál zápas pod naší taktovkou, ale dál se spalovali velké šance, tentokrát úřadovali Šíša, Pádlo, Lukáš Zdrha, Voty...Po všech našich zahozených šancí přišla rána ve 42. minutě, když se dostali Budějovice ke šťastnému vedení...Následné tři minuty se hráli u hostů ve třetině a po břevnu a velmi dobrých střeleckých pokusech zazněl klakson...Konec a my jsme bez bodu.

Vždy je hodně těžké prohrát zápas, ve kterém jste jasně lepší, ale také je dobré, že jsme byli v obou zápasech vyrovnaní ba i lepší než soupeř, jen škoda, že jsme z toho dokázali vytěžit jen jeden bod...

Díky moc fanouškům za podporu a příští týden do Blatné...

 

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - SK PEDAGOG ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) střely 37:26 branky: 9 PP Markvart (Votava, Zdrha)

 

SESTAVA

 

ŠIŠKA - R. KABÁT - VOTAVA

VÁCLAVOVIČ - ZDRHA - MARKVART

 

SÝKORA - LIŠKA

ZÁHRUBSKÝ - KYDLÍČEK

 

POVIŠER

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář