Jdi na obsah Jdi na menu
 

Do třetice...všeho špatného...

3. 10. 2010

Dnes jsme nastoupili do utkání třetího kola Oblastní ligy - jih a ani napotřetí jsme neokusili radost z výhry...

Do utkání jsme nastoupili, téměř jako vždy, v osekané sestavě, kdy se nakonec na poslední chvíli oblékl i trenér Míra a v brance, po zápasové pauze, s Alešem Daňkem, kterého v sestavě doplnil i starší bratr Pavel. Hra byla zprvu dost neuspořádaná a hrálo se nejistě, jak na straně domácích, tak i na naší. Bohužel cca v půlce třetiny se zranil Pádlo a my měli o další starost více. V koncovce se nám tradičně nedařilo a soupeř své šance také nevyužil a tak mohla třetina v klidu skončit stavem 0:0.

Ta druhá se odehrávala v podobném duchu, i když "šancí" jsme si vypracovali více...Domácí brankář nás často svýmy zákroky dostával do varu, ale žádné z jeho zaváháních jsme nedokázali využít. Naopak, jak se stává zvykem, jsme první inkasovali my, když se po prohrané bully v našem obranném pásmu, nejlépe zorientoval útočník soupeře. Třetinu jsme prohráli 1:0.

Posledním dějství stále odpovídalo průběhu předchozích třetin a po smolně odražené střele od zadního mantinelu šla domácí Blatná do dvoubrankového vedení...Zaslouženě, nezaslouženě, na to se zdaleka nehraje. Následně jsme měli možnost snížit v 5min. dlouhé přesilovce 5 na 3, ale s ní i s ostaními přesilovkami jsme naložili prachbídně ( z 8 přesilovek v zápase jsme nevyužili ani jednu, soupeř ze tří jednu...). Minutu a půl před koncem se nám konečně podařilo vstřelit branku, když se trochu se štěstím prosadil Petr Picek, ale ani po následné power play se nám vyrovnat již nepodařilo...a tak byl výsledek jasný...2:1.

 

Po třech kolech jsme tedy vyválčili pouze bod...Kdyby jich bylo 9, asi by nikdo nemohl říct ani slovo, ale na kdyby...Nezbývá než se soustředit na další zápas, ve kterém nás čeká dosud neporažený Holubov (po dvou kolech). Šancí je dost a v zápasech horší nejsme, body prostě přijít musí...nebo by alespoň měli...a to co nejdříve...!!!

 

TJ BLATNÁ DATELS - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) střely 40:32 branky: 44. Picek (Liška, Štengl)

 

SESTAVA

 

ZÁHRUBSKÝ - SÝKORA

LIŠKA - KRCH MÍ.

 

PICEK - VOTAVA - PROCHÁZKA

ŠIŠKA - ŠTENGL - MARKVART

DANĚK P., MILDORF

 

DANĚK A. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

wauuu... !!!

(Padlik, 9. 10. 2010 18:20)

To už hráli hosté bez svého nejlepšího střelce Markvarta, který se v průběhu první třetiny zranil a musel odstoupit...