Jdi na obsah Jdi na menu
 

HBC TROSKY LHOTKA vs. TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA B 2:1

5. 10. 2010

HBC TROSKY LHOTKA vs. TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA B 2:1

HRÁNO 3.10.2010
 
PRVNÍ ZÁPAS V NOVÉ SEZÓNĚ NÁM PŘINESL NEMILÉ PŘEKVAPENÍ A TO DÍKY ČASU V OSM HODIN RÁNO JE NA KOLEKTIV B TÝMU VRAŽEDNÝ, OVŠEM NEJENOM PRO NÁŠ TÝM, PONĚVADŽ POŘADATELÉ SE DOSTAVILI O DVACETPĚT MINUT DÉLE NEŽ BYL STANOVEN ZAČÁTEK ZÁPASU. BOHUŽEL TOTO ZPOŽDĚNÍ SE PROJEVILO NA ČASE PRO ROZCVIČENÍ, KDY JSME SI NESTAČILI ŘÍCT ANI ZÁKLADNÍ INFORMACE O SESTAVĚ. TO SE PROJEVILO V PRVNÍCH MINUTÁCH ZÁPASU, KDY NÁS SOUPEŘ DOSTÁVAL POD TLAK . AVŠAK V PRŮBĚHU TŘETINY JSME SE DOSTALI DO TEMPA A BYLI JSME VÍCE NEŽ DŮSTOJNÝ SOUPEŘ. PŘES ŠANCE NA OBOU STRANÁCH PRVNÍ TŘETINA SKONČILA NEROZHODNĚ.
            DRUHÁ TŘETINA ZAČALA VE STEJNÉM DUCHU, JAKO SKONČILA TA PRVNÍ. ALE ŠŤASNĚJŠÍ SE UKÁZALA PRO NAŠEHO SOUPEŘE, KDYŽ SKÓRE OTEVŘEL DOBŘE UMÍSTĚNOU STŘELOU OD MODRÉ ČÁRY H.HOLOPÍREK. V DRUHÉ TŘETINĚ JSME DOSTALI JEŠTĚ JEDNU BRANKU, KDY SE TREFIL M.KABÁT. V TÉTO ČÁSTI BYL SOUPEŘ HERNĚ LEPŠÍ.
            V TŘETÍ TŘETINĚ JSME MUSELI ZABRAT, JESTLI JSME CHTĚLI USPĚT. A USPĚT JSME CHTĚLI. V TÉTO ČÁSTI JSME BYLI AKTIVNĚJŠÍ I NEBEZPEČNĚJŠÍ, BOHUŽEL JSME NEBYLI SCHOPNI DOSTAT MÍČEK ZA BRANKOVOU ČÁRU. AŽ V ZÁVĚRU JSME DOKÁZALI SNÍŽIT, TREFIL SE ERNEST SOLČANSKÝ. MÍSTO ZÁVĚREČNÉHO TLAKU JSME SE NECHALI VYLOUČIT, A TO NÁS STÁLO MINIMÁLNĚ BOD.
            PŘÍŠTÍ TÝDEN HRAJEME DOMA S LITICKÝM CÉČKEM A PŘED NÁMI HRAJE NAŠE ÁČKO. TAK ZVEME NAŠE FANOUŠKY NA SPORTOVNĚ STRÁVENÉ NEDĚLNÍ ODPOLEDNE. AČKO HRAJE OD 14:00 A MY OD 16:00, DOUFÁM ŽE BODY ZŮSTANOU DOMA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář