Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nadstavbovou část jsme zahájili prohrou v Ústí...

1. 3. 2010

Po dlouhém zimním období se kolotoč naší ligy opět roztáčí a v nadstavbové části, ve které budeme bojovat o play off jsme se střetli s prvním soupeřem...DDM Ústí nad Labem.

Průběh zápasu byl vyrovnaný. Oba celky si dokázaly vytvořit řadu šancí, které spíše nevyužívaly...Po dvou třetinách tedy svítilo skóre 1:1 a třetí třenina probíhala v podobném duchu jako předcházející. Bohužel, po té, co jsme vyrovnali na 2:2 v čase 42:22 jsme místo toho, aby jsme vytěžili z tohoto momentu maximum, jsme nesmyslně nechali hrát jen soupeře, který odpověděl po necelé minutě...Utkání tedy skončilo 3:2 pro domácí a nás může mrzet ztracený bod. Nyní nás bude čekat Pento Most, které je papírově nejslabším týmem, tedy je jasné, co se čeká...Naše výhra...

REAKCE K ZÁPASU:

ZDENĚK PROCHÁZKA (vedoucí týmu): " Na první zápas v jarní části sezóny jsme vyjeli do Ústí, a to opětovně ve zmenšené sestavě co do počtu, ale ne v nejslabší. V devíti lidech jsme byli myslím zcela vyrovnaným soupeřem, což ocenili i domácí DDM. Škoda jen, že jsme opět měli problém s vylučováním, kdy jsme dokonce hráli i 4 minuty v kuse v oslabení, po faulu Marcela Sýkory v první třetině. Hra v oslabení - to byl myslím hlavní problém našeho neúspěchu, neboť nás to stálo mnoho sil, i když jsme neinkasovali. První třetina skončila 1:0, kdy jsme propadli ve hře dozadu a pro domácí nebyl problém v přečíslení  dva na jednoho skórovat. Ve druhé třetině jsme si vytvořili mírnou převahu a PÁDLO krásným gólem po individuální akci zpoza branky překvapil domácího gólmana. Ve třetí třetině jsme mírně polevili a před naší brankou jsme dovolili neobsazeným domácím naším nedůrazem několikrát dorazit míček, který nakonec skončil v síti. V závěru se nám ještě podařilo po nejhezčí akci v zápasu vyrovnat, kdy po předchozí nahrávce dorostence Martina KRCHA s přehledem zakončoval do prázdné branky HARRY. Remízu jsme však dlouho neudrželi, neboť po minutě jsme opět nechali neobsazeného domácího střelce vystřelit a ten stanovil konečný výsledek v utkání. Závěrečný nápor nám už body nepřinesl. "

KONEČNÝ STAV: DDM ÚSTÍ NAD LABEM - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) střely 27:24 branky: 20. PP Markvart (Smola), 43. Kabát R. (Krch Ma., Procházka A.)

 

SESTAVA

 

DANĚK

 

KYDLÍČEK - PROCHÁZKA A.

SÝKORA

 

PROCHÁZKA V. - KABÁT R. - VOTAVA

KRCH Ma. - SMOLA - MARKVART

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář