Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poslední víkend základní části jen dvoubodový...

29. 11. 2009

Poslední hrací víkend základní části přinesl týmu Horní Břízy dva body za vítězství 4:3 po nájezdech proti Lounům. To se rozhodlo až v neuvěřitelné 16té sérii. S podzimem se tedy tým rozloučil vítězně. Nyní bude následovat zimní přestávka a následovat bude nadstavbová část, ve které se rozhodne o postupujících do play off.

SOBOTA 28.11.2009

HBC CONCEPT TEAM MOST - TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA 5:2 (3:0, 0:2, 2:0) střely 28:22 branky: 18. PP Štumbauer (Smola, Votava), 21. Peleška (Smola)

REAKCE K ZÁPASU:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): " Do Mostu jsme jeli, jak už býván zvykem v menším počtu, kdy jsme měli hlavně problém sestavit zadní řady. Přesto jsme dali dohromady solidní dvě pětky. První třetina nám opět však zase utekla, kdy jsme obdrželi tři branky, ale ve druhé třetině jsme korigovali dvěma brankami a tak byl zápoas stále otevřen. Třetí třetinu však na nás domácí vletěli a hned zpočátku nám vstřelili dvě branky na které jsme už nedokázali odpovědět. Jako nejlepšího bych hodnotil opětovně našeho gólmana Aleše Daňka, který svými zákroky přiváděl domácí střelce do rozpaků, kdy kryl jednoznačně několik jistých gólů. Škoda jen, že nám tam toho nespadlo více. Co opětovně uznali i domácí potleskem byla naše početná skupina třemošenských fans, která s námi vyrazila do Mostu a v hale předvedli perfektní fanouškovskou kulisu, kterou Concept určitě ještě nazažil :-)

Víťa Procházka: " Sobotní zápas vůbec nevyšel podle našich představ a předsevzetí před zápasem. Hned od začátku zápasu jsme s Conceptem hráli jen druhé housle. Rychlé tři góly domácích jasně naznačili vývoj utkání a po první třetině to vypadalo na náš debakl. Ve druhé části zápasu se nám povedlo jejich náskok stáhnout a Most se nechal ukolébat naší nevýraznou hrou. Vypadalo to, že zápas ještě není úplně ztracen, ale domácí přidali a rychle rozhodli o konečném score. Naše hra byla z mého pohledu hrozná a vršili jsme během zápasu jednu chybu na druhou. Musím poděkovat našim fanouškům, že vydrželi fandit celý zápas i při našem hrozném výkonu. Je pravdou, že nám nevyhovoval mostecký rychlý povrch, ale herní chyby se na to svádět nedají. Věřím, že na zítřejším domácím zápase si my i fanoušci zlepší chuť a náladu."

NEDĚLE 29:11:2009

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - SHK LOUNY 4:3ss (0:1, 2:1, 1:1) střely 40:29 branky: 21. PP Votava Procházka V.), 30. Procházka V. (Jurina, Votava), 37. Procházka A. (Markvart), rozh. nájezd Markvart

REAKCE K ZÁPASU:

Zdeněk Procházka (vedoucí týmu): " V neděli jsme přivítali na domáci půdě stále se zlepšující Louny, které v posledních třech kolech vždy bodovaly. Po začátku zápasu bylo zřejmé proč, neboť jsme to byli vždy my, kdo dotahoval náskok soupeře. Opět jsme předvedli několik nepokrytí hráčů během zápasu, což se nám opět vymstilo. Co musím však vyzdvyhnout, naší hru v přesilovkách, kdy jsme již stříleli i do prázdné brány, ale gólman hostů byl vynikající. To však jako již tradičně platilo i na naší straně. První gól jsme dali po pěkně sehrané přesilovce, kdy se perfektně trefil bombou  od modré Honza VOTAVA. Dále se těsně před koncem 2. třetiny trefil před závarem před brankou hostů Víťa Procházka a ve třetí třetině jsme naposledy srovnávali na 3:3, kdy se opět perfektně od modré trefil nechytatelnou střelou Adam Procházka a určil tak i konečný nerozhodný výsledek. V nájezdech jsme byli šťastnější my, kdy v těchto se projevila střelecká nemohoucnost útočníků na obou stranách a velmi dobrých zákroků brankářů. Štastnější jsme byli nakonec my, kdy rozhodující nájezd (asi v šestnácté sérii)proměnil PÁDLO a připsali jsme si o bod více. K divácké kulise v zápasu se nebudu více vyjadřovat, z důvodu opakování se. Je nejpočetnější a nejlepší v celé druhé lize. Díky jim !!!

 Roman Smola: " Louny mě překvapily, že přijely v tak hojném počtu a v první třetině nás zaskočily svým pohybem a byly dřív na míčku. Postupem zápasu jsme se začali zlepšovat a postupně dorovnávali skoré. Myslím, že jsme v zápase byli lepší, ale Louny stále měli o gól více a hrozily rychlýmy brejky. Poslední minuta zápasu byla dost hektická, kdy jsme mohli rozhodnout, ale v zápětí hned inkasovat, kdy se Wotty zodpovědně vrátil a zabránil brance. Nájezdy, to už je loterie, ale diváci si přisli na své a jim také pochvala. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář