Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sedm branek Mostu - tři body Bříze

7. 3. 2010

Po těsné a trochu smolné porážce v Ústí nad Labem, nás čekal další zápas nadstavbové části. Soupeřem nám bylo mostecké céčko Penta...

Po vyrovnané první třetině, kdy jsme svým nedůrazem dovolili mosteckým dvakrát skórovat, jsme se postupně zvedali, až na celkem jasný průběh , který naznačila vyhraná třetí třetina v poměru 3:0. Takže, pro nás tři body před velmi těžkým následujícím zápasem, kdy jedeme do Karlových Varů...Body se asi nečekají, ale Stát se může všechno!!!

Reakce:

ZDENĚK PROCHÁZKA (vedoucí týmu): " Tak jsme se konečně dočkali po delší době domácí výhry v základní hrací době. První gól vsítil parádně po krásné střele svým prvním gólem v lize dorostenec Martin KRCH. Ale jak už bývá zvykem z vedení jsme se dlouho neradovali, když hosté po chvíli kontrolovali na 1:1. Do konce první třetiny jsme už opět stačili i prohrávat o gól, ale důrazem třetí lajny a dorážkou Romana SMOLY, byla třetina zakončena smírně 2:2. K obdrženým brankám bych uvedl, že je až nemožné, co vše necháme dělat dorážející útočníky před vlastním brankářem, kdy se jedná z naší strany o jednoznačnou neschopnost a stejným způsobem se nám nedůraz nevyplatil i v minulém kole v Ústí. Ve druhé třetině jsme se mírně zlepšili a po střele Adama Procházky a následné teči tělem Víti Procházky, jsme opět dorovnávali náskok hostů. To však již z jejich starny bylo vše. Do útoku poté krásnou bombou do horního rohu braky zavelel HARRY-nejlepší hráč zápasu a dále ve třetí třetině již se trefil i po samostatné akci z poza branky WOTTY, dále Adam Procházka krásně od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě a výsledek stanovil svým druhým gólem v zápasu Víťa Procházka. Škoda jen opětovně neproměněných několika samostatných nájezdů, zejména Víti a Adama Procházky, kdy se zápas již dříve mohl hrát klidněji. K tomu mohl přispět i po krásné střele, kdy trefil "břevno" Martin Pouska, pro kterého to byl první zápas v dresu Horní Břízy. "

TJ ZKZ HORNÍ BŘÍZA - HBC PENTO MOST C 7:3 (2:2, 2:1, 3:0) střely 35:35, branky: 5. PP Ma. Krch (Markvart, Daněk), 13. Smola (F. Lang), 21. V. Procházka (A. Procházka), 29. R. Kabát (Votava, V. Procházka), 35. A. Procházka (Liška, Smola), 36. Votava (R. Kabát), 38. V. Procházka (R. Kabát, Kydlíček)

SESTAVA

 

DANĚK

 

KYDLÍČEK - PROCHÁZKA

SÝKORA - KABÁT J.

LIŠKA - ZÁHRUBSKÝ

 

KABÁT R. - PROCHÁZKA - VOTAVA

KRCH Ma. - MARKVART - POUSKA

ŠIŠKA - SMOLA - LANG F.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář